Strona główna O nas Usługi Internet Kamera Kontakt
Reklama
Partnerzy
 
  FreVay
Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się spółką. Łączymy kompetencje w kilku obszarach: integracja systemów teleinformatycznych, usługi telekomunikacyjne oraz świadczenie usług dostępu do Internetu. Ofertę naszej firmy wzbogacają usługi serwisowe. Głównym odbiorcą naszych usług są klienci indywidualni oraz małe i średnie firmy.

Historia
Wszystko zaczęło się z pojawieniem technologii Wi-Fi. Sprowadzaliśmy z za oceanu sprzęt do transmisji danych drogą radiową i testowaliśmy jego możliwości w naszym terenowym laboratorium. Po kilkunastomiesięcznych testach w naszych warunkach klimatycznych postanowiliśmy zainwestować w tą technologie widząc w transmisji radiowej przyszłość.
Z czasem rozszerzyliśmy obszar działania o technologie xDSL wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Obecnie oprócz transmisji danych stawiamy na cyfrowy i analogowy przekaz obrazu i dżwięku. W swoim dorobku mamy kilkdziesiąt takich projektów.

Nazwa
Firma tak jak i Stowarzyszenie odziedziczyła nazwę po naszej pierwszej sieci komputerowej. Sama nazwa powstała z połączenia Internetowych pseudonimów (nick'ów) jej założycieli -Frew & vayo. FreVay -pierwotnie miało być czytane z Polskim akcentem jako "fruwaj", ale okazało się, że lepiej przyswoiło się jako "freeway".

Oferta
Oferujemy zaawansowane, tworzone na zamówienie systemy teleinformatyczne, świadczymy usługi konsultingowe w zakresie bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych oraz zajmujemy się szeroko pojętą obsługą teleinformatyczną przedsiębiorstw. Grupa stałych współpracowników, angażowanych w ramach potrzeb do wykonania konkretnego projektu, pozwala rozwiązywać również rozbudowane i skomplikowane problemy przedstawiane przez klientów.

Misja
Naszym celem jest dostarczenie Klientowi gotowych rozwiązań teleinformatycznych, opartych na sprawdzonych produktach markowych firm. Dbamy o to by systemy wdrażane przez nas, były dopasowane do potrzeb klienta, zapewniały bezpieczeństwo, wydajność i skalowalność. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta.